Skip to content

skausmouzuoveja

Laidotuvių organizavimas

Nėra dviejų vienodų žmonių, todėl nėra ir dviejų vienodų laidotuvių. Vieni nori išskirtinio atsisveikinimo, kiti renkasi kuklias laidotuves artimiausių žmonių apsuptyje. Skausmo užuovėja per daugiau nei dvidešimt metų sukaupė daug patirties ir gali padėti Jums laidotuvių organizavime, kad šis procesas būtų kuo paprastesnis. Tad prireikus ritualinių paslaugų, visuomet galite susisiekti su mūsų įmonės komanda.

Nors daugeliui žmonių sunku kalbėti apie mirtį, dažnai iš anksto žinomi Jūsų norai gali palengvinti artimiesiems priimti sprendimus netekties akimirką. Tad jeigu norite padėti artimiesiems, galite sudaryti išankstinio laidojimo paslaugų sutartį, kurioje būtų įrašyti visi Jūsų pageidavimai.

Kaip pasirinkti ritualinių paslaugų įmonę?

Svarbu atsiminti, kad dauguma laidotuvių organizatorių teikia panašias ritualines paslaugas, skiriasi tik paslaugų spektras, patirtis ir kokybė. Kitas patarimas – paskaityti atsiliepimus apie įmonę, kad sužinotumėte, kokia buvo kitų žmonių patirtis.

Skausmo užuovėjos darbuotojai yra visuomet pasiruošę padėti. Nedvejodami susisiekite. Jums bus suteikta konsultacija, sulauksite atsakymų į iškilusius klausimus be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Laidotuvių kaina

Laidotuvių kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų ritualinių paslaugų ir prekių. Tradicinės laidotuvės dažnai yra šiek tiek brangesnės, o kremavimas paprastai kainuoja pigiau.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia turėti omenyje planuojant laidotuves – kad kaina priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimų. Niekada neturėtumėte jausti spaudimo rinktis vieną ar kitą ritualines paslaugas teikiančią įmonę, pasikliauti gandais ar įsipareigoti pirkti tai, ko nenorite. Taip pat, turėtumėte įsitikinti, kad gavote išsamią informaciją apie būsimas išlaidas.

Pasirinkimas tarp tradicinių laidotuvių ir kremavimo

Prieš pradedant organizuoti laidotuves, pirmiausia reikia nuspręsti, kokio atsisveikinimo norite. Ar tai bus tradicinės laidotuvės, ar – kremavimas? Šis pasirinkimas dažnai priklauso nuo velionio noro, kiekvieno žmogaus požiūrio į tradicijas, finansinės padėties. Renkantis atsisveikinimo būdą reikėtų apsvarstyti, ar turėsite galimybę nuolatos prižiūrėti kapavietę, ar geresnis pasirinkimas būtų velionio palaikus laikyti kolumbariume, kuris nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Jeigu turite klausimų, nedvejodami kreipkitės, patarsime, padėsime, palaikysime ir padėsime priimti Jums asmeniškai geriausius sprendimus.

Daugiau straipsnių

Kremavimas

Kremavimas yra populiarėjanti atsisveikinimo su artimuoju forma. Jeigu susiduriate su finansiniais sunkumais, neplanuojate organizuoti laidotuvių iš karto arba norite tą atlikti kitame mieste, kremavimas gali būti geriausias pasirinkimas.

Ką daryti netekus artimojo?

Praradus artimąjį, širdyse sustoja pasaulis. Artimo žmogaus netektis – didžiausias mūsų gyvenimo išbandymas, kai reikia rasti savyje jėgų pasitikti rytojų. Tai padaryti nelengva. Bet įmanoma, jei skaudžiausią gyvenimo akimirką neliekame vieni.

Atsiliepimai

Mūsų klientai apie mus kalba:

Darius Valiulis
Puikus kolektyvas, sunkia valanda tikra parama
Ramune S.
Esu labai dėkinga už pagalbą ir paramą šiuo sunkiu metu.
Magdalena Z
Negaliu nepasidalinti savo patirtimi “Skausmo užuovėjoje”. Nors teko girdėti visokių negerų atsiliepimų, bet galiu viską tik paneigti. Patalpos moderniai įrengtos, o jau gėlių grožis. Visą laiką jautėme rūpestį. Kaina šiek tiek aukštesnė, nei kitur, bet už tai ką gavome, būtume sumokėję ir daugiau.
Vesta
Vieninteliai laidojimo namai, kurie saugoja, tęsia lietuviškas atsiveikinimo tradicijas ir gerbia mirusįjį. Kitur tai siūlo atsisveikinti su kūnu tarpdury, prie šaldytuvo! Kur tai matyta? Iš to skūpumo žmonės išeina iš padorumo ribų. Iš savo patirties siūlau gerai pagalvoti, renkantis “pigiausius” laidojimo namus.
Soul Healing Music
Labai gražūs laidojimo namai, didelė automobilių parkavimo aikštelė. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome elektrinį automobilį išlydėjimui, nes visai nebuvo jokio garso ir kvapo einant iš paskos iki kapo.
Darka s.
Džiaugiuosi, kad visuom pasirūpino, rekomenduoju
Povilas Goberis
Rekomenduoju.
Ramunė Mažeikienė
Ačiū už suteiktą profesionalią pagalbą