Skip to content

skausmouzuoveja

Patyrusi komanda Individualūs sprendimai Parama ir palaikymas

Apie mus

Daugiau nei dvidešimt metų esame šalia Jūsų, siekdami perimti netekties naštą ir užtikrinti, kad atsisveikinimas su artimuoju būtų lengvesnis. Puoselėjame tradicijas, vertiname kiekvieno žmogaus nueitą gyvenimo kelią ir tikime, kad jis turi būti tinkamai įprasmintas. Mūsų tikslas – būti šalia Jūsų, kai pasaulis sustoja. Padėti rasti apgalvotus sprendimus, suteikti Jums ir Jūsų artimiesiems saugią erdvę, kurioje skausmas virstų ramybe ir atjauta.

Kodėl verta rinktis "Skausmo užuovėją"?

Esame šalia Jūsų

Viso laidotuvių organizavimo metu jausitės ramiai, nes mes būsime šalia ir Jums padėsime. Esame tam, kad būtume šalia Jūsų, kai to labiausiai reikia.

Dirbame sąžiningai

Visuomet kalbame atvirai ir nebandome parduoti papildomų paslaugų, kurios Jums nėra reikalingos. Laikomės aukščiausių sąžiningumo ir atvirumo principų, netaikome paslėptų mokesčių.

Atsižvelgiame į Jūsų norus

Galite pasitikėti mūsų komanda, nes dirbame taip, kad paslaugos atitikų Jūsų ir velionio norus, o atsisveikinimas taptų prasmingu prisiminimu.

Gyvenimo atradimai ir netektys

Gyvenimas mums suteikia galimybę patirti, augti, mylėti ir kurti, o mirtis mums primena, kad viskas yra laikina.

Taip jau nutinka, kad netektis dažniausiai užklumpa netikėtai, o pasaulis aplink tarsi sustoja. Tačiau žinokite, kad Jūs nesate vieni. Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi padėti, patarti ir palaikyti.

Atsiliepimai

Mūsų klientai apie mus kalba:

Darius Valiulis
Puikus kolektyvas, sunkia valanda tikra parama
Ramune S.
Esu labai dėkinga už pagalbą ir paramą šiuo sunkiu metu.
Magdalena Z
Negaliu nepasidalinti savo patirtimi “Skausmo užuovėjoje”. Nors teko girdėti visokių negerų atsiliepimų, bet galiu viską tik paneigti. Patalpos moderniai įrengtos, o jau gėlių grožis. Visą laiką jautėme rūpestį. Kaina šiek tiek aukštesnė, nei kitur, bet už tai ką gavome, būtume sumokėję ir daugiau.
Vesta
Vieninteliai laidojimo namai, kurie saugoja, tęsia lietuviškas atsiveikinimo tradicijas ir gerbia mirusįjį. Kitur tai siūlo atsisveikinti su kūnu tarpdury, prie šaldytuvo! Kur tai matyta? Iš to skūpumo žmonės išeina iš padorumo ribų. Iš savo patirties siūlau gerai pagalvoti, renkantis “pigiausius” laidojimo namus.
Soul Healing Music
Labai gražūs laidojimo namai, didelė automobilių parkavimo aikštelė. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome elektrinį automobilį išlydėjimui, nes visai nebuvo jokio garso ir kvapo einant iš paskos iki kapo.
Darka s.
Džiaugiuosi, kad visuom pasirūpino, rekomenduoju
Povilas Goberis
Rekomenduoju.
Ramunė Mažeikienė
Ačiū už suteiktą profesionalią pagalbą