Skip to content

skausmouzuoveja


Warning: Undefined array key "file" in /home/skveja/domains/skausmouzuoveja.lt/public_html/wp-includes/media.php on line 1712

Esame, kad padėtume Jums

Mes pasirengę išgirsti, suprasti ir įgyvendinti visus Jūsų pageidavimus – nuo pačių paprasčiausių iki išskirtinių ir ypatingų.

Mūsų vertybės:

Savoje veikloje didžiausią dėmėsį skiriame žmogui

Pagarba

Tai kertinė vertybė, kuria vadovaujamės. Dirbame taip, kad kiekvienas iš jūsų justų ramybę viso laidojimo proceso metu ir užtikriname, kad būtų gerbiami artimųjų ir mirusiojo norai bei išlaikytos tradicijos.

Profesionalumas

Savo darbą atliekame profesionaliai ir operatyviai. Siūlome aukštos kokybės paslaugas, pagrįstas žiniomis, praktika ir tradicijomis. Išskirtinį dėmesį skiriame detalėms, kurios suteikia jaukumo ir šilumos.

Patirtis

Turime sukaupę daugiau nei dvidešimties metų laidotuvių organizavimo patirtį. Suprantame atsisveikinimo su artimuoju išskirtinumą, todėl organizuojame ir tradicines, ir šiuolaikines laidotuves. Esame tam, kad padėtume jums.

Atsiliepimai

Mūsų klientai apie mus kalba:

Darius Valiulis
Puikus kolektyvas, sunkia valanda tikra parama
Ramune S.
Esu labai dėkinga už pagalbą ir paramą šiuo sunkiu metu.
Magdalena Z
Negaliu nepasidalinti savo patirtimi “Skausmo užuovėjoje”. Nors teko girdėti visokių negerų atsiliepimų, bet galiu viską tik paneigti. Patalpos moderniai įrengtos, o jau gėlių grožis. Visą laiką jautėme rūpestį. Kaina šiek tiek aukštesnė, nei kitur, bet už tai ką gavome, būtume sumokėję ir daugiau.
Vesta
Vieninteliai laidojimo namai, kurie saugoja, tęsia lietuviškas atsiveikinimo tradicijas ir gerbia mirusįjį. Kitur tai siūlo atsisveikinti su kūnu tarpdury, prie šaldytuvo! Kur tai matyta? Iš to skūpumo žmonės išeina iš padorumo ribų. Iš savo patirties siūlau gerai pagalvoti, renkantis “pigiausius” laidojimo namus.
Soul Healing Music
Labai gražūs laidojimo namai, didelė automobilių parkavimo aikštelė. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome elektrinį automobilį išlydėjimui, nes visai nebuvo jokio garso ir kvapo einant iš paskos iki kapo.
Darka s.
Džiaugiuosi, kad visuom pasirūpino, rekomenduoju
Povilas Goberis
Rekomenduoju.
Ramunė Mažeikienė
Ačiū už suteiktą profesionalią pagalbą

Vykti į Skausmo užuovėją